Pasaulyje

2020.05.08 12:38

Indijoje traukinys suvažinėjo 15 darbininkų migrantų

BNS2020.05.08 12:38

Indijoje traukiniui penktadienį įsirėžus į grupę migrantų darbininkų, kurie užmigo ant bėgių eidami namo netekę darbo dėl koronaviruso pandemijos, žuvo mažiausiai 15 žmonių, pranešė Geležinkelių ministerija.

Nelaimė įvyko apie 5 val. 30 min. vietos (3 val. Lietuvos) laiku Maharaštros valstijos Aurangbado srityje.

Likę gyvi grupės nariai pasakojo, kad darbininkai, anksčiau ėję keliu, vėliau patraukė palei geležinkelio bėgius.

„Nuėję apie 36 km jie pavargo ir atsisėdo pailsėti ant bėgių ir šalia jų, o galiausiai giliai įmigo“, – sakoma ministerijos pranešime.

Ministerija nurodė, kad 14 žmonių žuvo iš karto, o dar vienas mirė ligoninėje. Kiti du žmonės buvo sužeisti.

Dar trys grupės nariai, sėdėję toliau nuo bėgių, nenukentėjo.

Naujienų agentūra „Press Trust of India“ (PTI) pranešė, kad darbininkai ketino pėsčiomis grįžti į savo namus Madhja Pradešo valstijoje šalies vidurio regione, praradę darbą, kai dėl koronaviruso epidemijos Indijoje kovo 25-ąją buvo įvestos griežtos karantino priemonės, o didžioji dalis viešojo susisiekimo buvo sustabdyta.

Premjeras Narendra Modi per tviterį parašė sielvartaująs dėl žmonių žūties per šią tragediją ir pažadėjo pagalbą šimtams tūkstančių darbininkų, įstrigusių įvairiuose šalies regionuose.

Anksčiau šią savaitę vyriausybė paleido pirmuosius traukinius, turinčius grąžinti įstrigusius darbininkus į jų gimtąsias valstijas. Tačiau dėl traukinių stygiaus daugelis mėgina grįžti pėsčiomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt