Naujienų srautas

Pasaulyje2015.10.21 16:29

Britanijoje prie oro pajėgų bazės sudužus JAV naikintuvui, žuvo vienas žmogus

BNS 2015.10.21 16:29

Pietryčių Anglijoje netoli britų oro pajėgų bazės sudužus Jungtinių Valstijų pajėgų naikintuvui „F-18“, žuvo vienas žmogus, pranešė policija.  

„Galime patvirtinti, kad lėktuvas buvo karinis“, – sakė Kembridžšyro policijos atstovas.

„Manoma, kad lėktuve buvo vienas žmogus, patvirtinta, kad vienas žmogus žuvo“, – sakė jis.

Vienvietis JAV karinio jūrų laivyno naikintuvas „F/A-18 Hornet“ pakilo iš Karališkųjų oro pajėgų Lekenhito oro pajėgų bazės, tačiau kaip jis susijęs su šia baze, nepranešama.

Kebridžšyro ugniagesių ir gelbėjimo tarnyba sakė gavusi iškvietimą į nelaimės vietą netrukus po 10.30 val. vietos (12 val. 30 min. Lietuvos) laiku.

„Mes buvome iššaukti po pranešimų apie orlaivio sudužimą prie Redmero, – sakė atstovas. – Toje vietoje dirba dvi mūsų grupės, bet šiuo metu nėra jokių gaisro gesinimo ženklų“.

Vienas aviacijos mėgėjas, Rogeris Smithas (Rodžeris Smitas), sakė britų visuomeniniam transliuotojui BBC, kad šis lėktuvas priklauso Jūrų pėstininkų korpusui ir skrido į Jungtines Valstijas iš Artimųjų Rytų, atvykęs į Leikenhito karinių oro pajėgų bazę savaitgalį.

Šis incidentas jau trečias šioje bazėje, kuria naudojasi JAV karinių oro pajėgų 48-asis naikintuvų sparnas.

Spalį vienas šio dalinio F-15 naikintuvas nukrito laukuose. Lakūnui pavyko sėkmingai katapultuotis ir išvengti sunkesnių sužeidimų.

2014-ųjų sausį keturi lakūnai žuvo, kai JAV sraigtasparnis sudužo per mokomąjį skrydį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi