Pasaulyje

2020.05.01 09:08

Australijoje policija nušovė vyrą, prekybos centre sužalojusį peiliu žmonių

atnaujinta 10.39
BNS 2020.05.01 09:08

Australijoje policija penktadienį nušovė vyrą, subadžiusį peiliu kelis žmones viename prekybos centre, pranešė pareigūnai ir žiniasklaida.

Pareigūnai neatskleidė, kiek žmonių buvo sužeista per incidentą šiaurės vakarų pakrantės mieste Pietų Hedlande, taip pat neįvardijo jų būklės. Kol kas nebuvo paskelbtas joks galimas šio išpuolio motyvas.

„Vyras subadė ir supjaustė keletą žmonių“, – žurnalistams sakė Vakarų Australijos valstijos premjeras Markas McGowanas.

“Policija panaudojo prieš jį [elektroimpulsinį prietaisą] „Taser“. Tai jo nesustabdė – jis puolė policijos pareigūnus, ir tuomet jis buvo pašautas policijos pareigūnų“, – pridūrė M. McGowanas.

„Jis mirė įvykio vietoje, ir keletas žmonių buvo sužeisti per šiuos tragiškus ir siaubingus įvykius“, – nurodė valstijos premjeras.

Dienraštis „The North West Telegraph“, cituodamas įvykių liudininkus, rašė, kad vyras sužalojo kelis žmones automobilių stovėjimo aikštelėse prie prekybos centro Pietų Hedlande.

Policijos pranešime patvirtinama, kad prekybos centre mirė vyras, bet nurodoma, kad įvykio aplinkybės tiriamos.

Vienas policijos pareigūnas panaudojo tarnybinį ginklą, o keletas sužeistų žmonių gydomi ligoninėje „Hedland Health Campus“, sakoma pranešime.

„Policija tirs aplinkybes, kaip buvo sužaloti šie žmonės“, – nurodė teisėsauga.

Šv. Jono greitosios pagalbos tarnybos pranešime sakoma, kad keliems žmonėms pagalba buvo suteikta įvykio vietoje, bet informacijos apie jų būklę nepateikiama.