Naujienų srautas

Pasaulyje2020.04.27 14:32

Atstovų Rūmų pirmininkė Pelosi parėmė Bideno kandidatūrą į prezidento postą

BNS, LRT.lt 2020.04.27 14:32

JAV Atstovų Rūmų pirmininkė demokratė Nancy Pelosi pirmadienį paskelbė remianti Joe Bideno siekį tapti Demokratų partijos kandidatu lapkritį vyksiančiuose valstybės vadovo rinkimuose, rašo CNN.

„Šiandien didžiuodamasi reiškiu palaikymą Joe Bideno kandidatūrai į prezidento postą, nes jis bus ypatingas prezidentas“, – sakė N.Pelosi pirmadienį išplatintame vaizdo kreipimesi.

Ji teigė, kad J. Bidenas buvo „proto ir atsparumo balsas, turintis aiškų kelią, kaip išvesti mus iš šios krizės“.

J. Bidenas jau sulaukė Bernie Sanderso, taip pat buvusio prezidento Baracko Obamos, kurio pavaduotoju aštuonerius metus buvo, paramos. Taip pat jis sulaukė ir buvusios konkurentės Elizabeth Warren paramos.

„Šiais krizės laikais yra svarbiau nei bet kada, kad kitas prezidentas atkurtų amerikiečių tikėjimą geru, efektyviu vadovavimu“, – sakė 70-metė politikė.

Numanomas JAV Demokratų partijos kandidatas į valstybės vadovo postą J. Bidenas iškėlė prielaidą, kad prezidentas Donaldas Trumpas pamėgins atidėti lapkritį numatytus rinkimus, siekdamas užsitikrinti pergalę.

73 metų D. Trumpas kritikuojamas, kad kasdien Baltuosiuose rūmuose rengiamas spaudos konferencijas, per kurias apžvelgia padėtį dėl koronaviruso, pavertė savo rinkimų kampanijos renginiais. Anot kritikų, per jas prezidentas telkia savo elektoratą ir aršiai pliekia politinius priešininkus, tokius kaip J. Bidenas, kuris leidžia laiką namuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi