Naujienų srautas

Pasaulyje2020.04.18 13:25

Estijos premjeras šalies stačiatikius Velykų proga pasveikino rusų kalba

ELTA 2020.04.18 13:25

Estijos ministras pirmininkas Juris Ratas rusų kalba pasveikino šalies gyventojus stačiatikių Velykų proga.

„Iš visos širdies linkiu, kad šios dienos pripildytų jūsų širdis ir namus santarvės, šilumos ir džiaugsmo, atneštų visko, ko reikia, kad jūs ir jūsų artimieji būtų sveiki ir laimingi, – sakoma vaizdo įraše, kurį šeštadienį paskelbė portalas ERR. – Esu įsitikinęs, kad taip ir bus, jeigu jūs šiomis ypatingomis dienomis saugosite save ir artimus žmones nuo koronaviruso“.

Estijoje šeštadienį bendras koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičius pasiekė 1 512. Iki šiol mirė 38 infekuotieji. Išvakarėse J. Ratas pareiškė, jog Estija pasiekė lūžio tašką kovoje su koronavirusu, kadangi naujų patvirtintų atvejų skaičius per savaitę pirmą kartą sumažėjo. Kovo 13 d. Estijos vyriausybė dėl pandemijos paskelbė nepaprastąją padėtį, kuri galios bent jau iki gegužės 1 d.

Praėjusių metų pabaigoje Kinijos Uhano mieste prasidėjęs naujojo koronaviruso sukeliamo susirgimo protrūkis išplito į daugumą pasaulio šalių. Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija jį pripažino pandemija. Naujausiais duomenimis, pasaulyje koronavirusu užsikrėtė daugiau kaip 2,2 milijono žmonių, per 150 tūkstančių infekuotųjų mirė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi