Naujienų srautas

Pasaulyje2020.04.09 10:44

Europos Parlamento rūmai Briuselyje pandemijos metu taps benamių prieglauda

LRT.lt 2020.04.09 10:44

Europos Parlamento (EP) virtuvė Briuselyje kasdien patieks tris tūkstančius maisto porcijų medikams ir vargingai gyvenantiems žmonėms, o dalis Briuselyje esančių EP rūmų pandemijos laikotarpiu taps benamių prieglauda, rašoma pranešime žiniasklaidai.

EP taip pat pavers vieną iš Strasbūre esančių savo pastatų konsultacijų ir testavimo dėl koronaviruso centru. Be to, išorės pacientai galės naudotis Briuselyje esančiu EP medicinos centru, o dalis Briuselyje esančio EP automobilių parko – šimtas automobilių – esant reikalui galės būti skirta medicinos personalui vežti.

Prireikus EP yra pasirengęs panašiai pasielgti ir Liuksemburge bei Strasbūre, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Apie tokias priemones paskelbė EP pirmininkas Davidas Sassoli. Jo teigimu, piliečių išrinktas Europos Parlamentas šiuo atsakingu metu privalo išreikšti solidarumą su visuomene, padėti labiausiai pažeidžiamiems ir prisidėti prie kovos su pandemija.

„Norime būti arčiau kenčiančių Briuselio, Strasbūro ir Liuksemburgo gyventojų, taip pat arčiau tų, kurie nepailstamai dirba ligoninėse. Europos jėga yra jos gebėjimas veikti solidariai“, – pabrėžė D. Sassoli.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi