Pasaulyje

2020.04.03 07:11

Trumpas: demokratų tyrimai per koronaviruso protrūkį – nederami

BNS 2020.04.03 07:11

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė, kad demokratų tyrimai šaliai grumiantis su koronaviruso infekcijos COVID-19 protrūkiu yra nederami, be to, jie tik didina palankų Amerikos visuomenės požiūrį į jo darbą.

„Noriu visiems, ypač Kongreso nariams, priminti: dabar netinkamas laikas politikai, ne laikas nesibaigiantiems tyrimams. Vėl lipame ant to pačio grėblio. pastaraisiais metais tai jau padarė žalos mūsų šaliai“, – sakė D. Trumpas per ketvirtadienio spaudos konferenciją Baltuosiuose rūmuose.

„Tokie tyrimai pačiame pandemijos įkarštyje – tuščias svarbių išteklių, laiko, dėmesio švaistymas. Norime grumtis už amerikiečių gyvybes, o ne švaistyti laiką ir kelti mano reitingą. Būtent tuo jie ir užsiima. Tai visi žino. Tai juokinga“, – kalbėjo prezidentas.

D. Trumpas paragino demokratus užuot tuščiai švaisčius laiką, „sutelkti dėmesį į žmones, mūsų šalį ir Žemės gyventojus, kuriems galime padėti“.

Kiek anksčiau Senato respublikonų daugumos lyderis Mitchas McConnellas pareiškė, kad demokratams tenka atsakomybė už dabartinę padėtį šalyje, susijusią su koronavirusu. Anot senatoriaus, dėl demokratų kaltės visas visuomenės dėmesys buvo sutelktas į prezidento apkaltą, o ne augančią epidemijos grėsmę.