Pasaulyje

2020.03.30 21:28

Europoje Sąjungoje daugėja melagingų naujienų apie koronaviruso pandemijos

BNS2020.03.30 21:28

Europos Sąjungoje daugėja melagingų pranešimų koronaviruso pandemijos tematika, konstatavo Europos Komisijos atstovas spaudai Johannes Bahrke.

„Tai kelia nerimą, nes kai kurie iš jų gali iškreipto visuomenės nuomonę. Todėl palaikome ryšį su interneto platformomis“, – pirmadienį Briuselyje vykusiame vaizdo pranešime sakė jis.

J. Bahrke pabrėžė, jog Europos vertybių apsaugą prižiūrinti EK vicepirmininkė Vera Yurova (Vera Jurova) susitiko su „Google“, „Twitter“, „Facebook“, „Mozilla“ ir kitų šios srities tarptautinių kompanijų atstovais bei pareikalavo pristatyti priemones, kurių imamasi kovojant su melagingos informacijos plitimu.

Pasak jos, Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen (Urzula fon der Lajen) savo ruožtu remia platformų pastangas palengvinti prieigą prie autoritetingos informacijos, gaunamos iš, pavyzdžiui, Pasaulio sveikatos organizacijos ir kitų oficialių šaltinių, taip pat sveikina pastangas blokuoti ar naikinti klaidinančią informaciją.

J. Bahrke taip pat pranešė, kad Europos Komisija atidarė specialų koronaviruso pandemijos informacinį tinklapį, kuriame pateikiama tik patikrinta informacija.

Populiariausi

Aliaksandras Lukašenka ir Vladimiras Putinas

Pasaulyje

2020.08.15 14:29

Linkevičius: Lukašenkos kreipimasis į Putiną demaskuoja visą jo propagandą Lenkijos premjeras: turi būti surengti pakartotiniai Baltarusijos prezidento rinkimai;atnaujinta 16.26

7
Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka apžiūri karius „Zapad“ pratybų metu 2017 metais

Pasaulyje

2020.08.14 19:58

ES nusprendė įvesti naujas sankcijas Baltarusijai: rengiamas pavardžių sąrašas Linkevičius: sutarėme, kad rinkimų rezultatų negalime pripažinti; atnaujinta 20.15

6
Maryja Kalesnikava

Pasaulyje

2020.08.14 21:50

Cichanouskajos bendražygė: prasidėjęs procesas Baltarusijoje – negrįžtamas, žmonės nesitrauks ragina Lukašenką pradėti derybas ir nutraukti smurtą

33