Pasaulyje

2015.10.05 11:46

Per parą Rusija Sirijoje įvykdė 20 oro antskrydžių

ELTA 2015.10.05 11:46

Per pastarąją parą Rusijos kariniai lėktuvai smogė dešimčiai „Islamo valstybės“ (IS) teroristų objektų Sirijoje, skelbia „Deutsche Welle“. Tuo metu Maskva toliau atmeta bet kokią kritiką dėl vykdomų oro antskrydžių Sirijoje, nors aktyvistai praneša apie naujas civilių aukas.

„Per pastarąsias 24 valandas „SU-34“, „SU-24M“ ir „SU-25“ lėktuvai įvykdė dvi dešimtis oro antskrydžių. Sunaikinta dešimt IS banditų grupuotės infrastruktūros objektų“, – sakoma Rusijos gynybos ministerijos pranešime. Pareigūnai taip pat pridūrė, kad Rusija ketina plėsti bombardavimą.

Savo pranešime ministerija nurodo, kad smogta teroristų treniruočių bazei, taip pat savižudžių sprogdintojų dėvimų diržų gamyklai. „Mūsų oro antskrydžiai prieš IS taikinius sutrikdė jų valdymo sistemą, teroristinės organizacijos tiekimo ir aprūpinimo liniją ir padarė daug žalos infrastruktūrai, naudojamai ruošiantis vykdyti teroristinius aktus“, – skelbia Rusijos gynybos ministerija.

Tačiau aktyvistai Sirijoje tvirtina, kad per antpuolius centrinėje Homso provincijos dalyje žuvo mažiausiai du vaikai ir vyras.