Naujienų srautas

Pasaulyje2020.03.17 19:00

Ukrainoje trys asmenys suimti dėl 100 tūkst. chirurginių kaukių vagystės

BNS 2020.03.17 19:00

Ukrainoje sulaikyti trys asmenys, pavogę 100 tūkst. vienetų chirurginių kaukių, antradienį pranešė prokuratūra, pasaulyje plintant koronaviruso pandemijai.

Suimtieji praėjusią savaitę užpuolė keletą vyrų, įsigijusių apsauginių kaukių už 1 mln. grivinų (44 tūkst. eurų) ir ketinusių jas pelningai perparduoti. Pardavėjai buvo užpulti, kai susitiko su potencialiais pirkėjais Kijeve, pranešė prokuratūra.

Grupė ginkluotų vyrų apsimetė Ukrainos saugumo pareigūnais, trumpam sulaikė kaukių pirkėjus ir pardavėjus, o paskui pabėgo su apsauginėmis kaukėmis.

Manoma, kad suimti trys 16–42 metų vyrai, priklausę penkių asmenų grupei. Jeigu teismas pripažins juos kaltais, jiems gresia iki 10 metų laisvės atėmimo bausmė.

Ukrainoje iki antradienio oficialiai buvo patvirtinti septyni užsikrėtimo ligą COVID-19 sukeliančiu koronavirusu atvejai ir vienas mirties atvejis.

Pasaulyje siaučiant koronaviruso pandemijai Ukrainoje labai trūkstant apsauginių kaukių, kai kurie prekybininkai pardavinėja jas labai užkeltomis kainomis.

Ukraina vėlų pirmadienį paskelbė, kad siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą nutraukiamos viešojo transporto paslaugos, uždaromi barai, restoranai ir prekybos centrai.

Praėjusį mėnesį viename Ukrainos miestelyje ukrainiečiai susirėmė su policijos pareigūnais, protestuodami prieš vyriausybės planus miestelyje karantinuoti iš Kinijos centrinėje dalyje esančio ir epidemijos epicentre atsidūrusio Uhano miesto evakuotus žmones.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi