Naujienų srautas

Pasaulyje2020.03.10 22:26

Brazilijos prezidentas Bolsonaras abejoja koronaviruso problemos mastu

ELTA 2020.03.10 22:26

Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaras antradienį pareiškė abejojąs dėl naujojo koronaviruso problemos tikrojo masto ir pavadino jį „prasimanymu“. Politikas išsakė savo nuomonę per konferenciją Majamyje.

„Žinoma, problema yra, bet nedidelė. Kaip man atrodo, visa šita istorija su koronavirusu daugiau yra prasimanymas. Viskas yra kitaip, nei skelbia pasauliui žiniasklaida“, – cituoja Brazilijos prezidentą portalas „G1“.

Brazilijos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, šalyje patvirtinta 30 užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Dar apie tūkstantį žmonių medikams kelia įtarimą.

Naujojo koronaviruso Covid-19 sukelto susirgimo protrūkis buvo užfiksuotas praėjusių metų gruodžio pabaigoje Kinijos Uhano mieste, kuriame gyvena 12 milijonų žmonių. Pasaulio sveikatos organizacija pripažino jį tarptautinio masto nepaprastąja situacija. Be Kinijos, infekuotųjų rasta daugiau kaip šimte šalių.

Kinijos valdžia iki šiol patvirtino daugiau kaip 80,7 tūkstančio užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejų, daugiau kaip 3,1 tūkstančio infekuotųjų jau mirė.

Pasaulyje užsikrėtusiųjų skaičius viršijo 100 tūkstančių, daugiau kaip 3,8 tūkstančio žmonių mirė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi