Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.24 16:24

NATO vadovas susirūpinęs dėl Rusijos karinių pajėgų stiprinimo Sirijoje

BNS, ELTA 2015.09.24 16:24

NATO vadovas Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį AFP pareiškė, kad yra susirūpinęs dėl Rusijos „reikšmingo“ karinių pajėgų stiprinimo Sirijoje, ir paragino Maskvą atlikti konstruktyvų vaidmenį kovojant su „Islamo valstybės“ džihadistais.

„Rusijai svarbu aiškiai išsakyti savo ketinimus“, – sakė J. Stoltenbergas NATO būstinėje Briuselyje naujienų agentūrai AFP.

„Manau, kad pirmas žingsnis dabar būtų susėsti su Jungtinėmis Valstijomis ir aiškiai išsakyti, kokie yra (jų) ketinimai... ir pabandyti bendradarbiauti ir konstruktyviai prisidėti prie pastangų kovojant su ISIL“, – kalbėjo jis, pavartojęs kitą „Islamo valstybės“ akronimą.

Prancūzijos gynybos ministras Jeanas-Yvesas Le Drianas paragino Maskvą patvirtinti intensyvų šalies karinių pajėgų stiprinimą Sirijoje. Ministras per susitikimą Paryžiuje su Britanijos gynybos sekretoriumi Michaelu Fallonu teigė, kad, jei Rusijos pagrindinis tikslas yra „ginti Sirijos prezidentą Basharą al-Assadą“, tada ji turėtų tą pasakyti.

Savo ruožtu M. Fallonas nurodė, kad Rusijos kariuomenės dislokavimas Sirijoje „tik apsunkins ir taip labai komplikuotą ir sunkią padėtį“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi