Pasaulyje

2020.02.28 16:44

Liūtų aptvare zoologijos sode Pakistane rasti berniuko palaikai

LRT.lt 2020.02.28 16:44

Ketvirtadienį Pakistano Lahoro zoologijos sode buvo rasti berniuko palaikai, po to, kai buvo pranešta apie jo dingimą, skelbia BBC.

Pareigūnai teigia tiriantys, kaip septyniolikmetis Muhammadas Bilalas pateko į liūto aptvarą ir kas nulėmė jo mirtį. Vietiniai gyventojai kaltino zoologijos sodo darbuotojų nekompetenciją dėl berniuko žūties. Pranešama, kad kiek ankščiau šią savaitę zoologijos sodas buvo apiplėštas.

Zoologijos sodo direktorius Chaudhry`is Shafqatas BBC pasakojo, kad antradienio vakarą netoliese esančio kaimo gyventojai rašė žinutes į internetinę zoologijos sodo svetainę, prašydami pagalbos ieškant berniuko.

„Mes jiems pasakėme, kad jau per vėlu ieškoti, o ir gali būti pavojinga pradėti paiešką tamsoje“, – sakė Ch. Shafqatas.

Per trečiadienio rytą vykdytas paieškas zoologijos sodo darbuotojai rado kaukolę, keletą kaulų ir suplėšyto audinio gabalus, kuriuos artimieji identifikavo kaip dingusio berniuko drabužius.

Pareigūnų teigimu, artimieji pasakojo, kad berniukas antradienio popietę išėjo iš namų pjauti žolės, kuri buvo skirta galvijams šerti. Palaikai buvo nusiųsti mirties priežasčiai nustatyti.

1982 m. įkurtas Lahoro zoologijos sodas yra didžiausias ir seniausias Pakistane.