Naujienų srautas

Pasaulyje2020.02.26 12:48

Pietų Korėjoje vėl padaugėjo naujų užsikrėtimo koronavirusu atvejų

BNS 2020.02.26 12:48

Pietų Korėja trečiadienį pranešė apie 115 naujų užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejų, kurie bendrą atvejų skaičių padidino iki 1 261.

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai paskelbė, kad 82 nauji atvejai buvo užregistruoti šalies pietryčiuose, Tegu mieste ir aplinkiniuose rajonuose.

Tame regione dauguma Pietų Korėjos atvejų registruojami pastarąsias aštuonias dienas. Anksčiau trečiadienį JAV patvirtino savo pirmą atvejį tarp Pietų Korėjoje dislokuotų amerikiečių karių.

LRT.lt primena, kad Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas sekmadienį paskelbė, kad šalyje įvedamas aukščiausias, „raudonasis“ pavojaus lygis, siekiant sutelkti tarnybų pastangas suvaldyti didėjantį protrūkį.

Vyriausybė savaitei sustabdė šalies vaikų darželių ir mokyklų darbą, taip pat planuoja įvesti griežtesnį dviejų savaičių stebėjimo laikotarpį iš Kinijos atvykstantiems asmenims.

Šiaurės Korėja izoliavo 380 užsieniečių, siekdama užkirsti kelią galimam koronaviruso plitimui, praneša BBC. Izoliuoti užsieniečiai yra augiausia diplomatai sostinėje Pchenjane, skelbė Pietų Korėjos naujienų agentūra „Yonhap“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi