Pasaulyje

2020.02.23 23:40

Austrija dėl viruso pavojaus sustabdė susisiekimą traukiniais su Italija

atnaujinta 08.36
LRT.lt, BNS2020.02.23 23:40

Austrija savo pasienyje su Italija sustabdė traukinį, kuriame, kaip buvo įtariama, galėjo būti koronavirusu užsikrėtusių asmenų. Kaip skelbia CNN, ankstyvą pirmadienio rytą nustatyta, kad traukinyje koronaviruso atvejų nėra. Austrija dėl naujo koronaviruso pavojaus sustabdė visus traukinius, važiuojančius į Italiją ir iš jos, pranešė pareigūnai

Kaip praneša „Reuters“, traukinys buvo sustabdytas Austrijos pasienyje.

„Šiąnakt traukinys vyko iš Venecijos į Miuncheną Vokietijoje ir buvo sustabdytas Austrijos pasienyje“, – sako Austrijos vidaus reikalų ministras.

Italijos geležinkelių įmonė informavo Austrijos geležinkelių operatorių OBB, kad traukinyje yra du asmenys, kuriems reiškiasi pakilusios temperatūros simptomai. Traukinys dabar laukia Italijos teritorijoje ir tolimesnė kelionė bus derinama su Italijos atsakingais asmenimis.

Pirmadienį ryte buvo patvirtinta, kad dvi vokietės, kurios ir sukėlė įtarimus, neserga koronavirusu ir traukinys galėjo tęsti savo kelionę.

Austrija sustabdė susisiekimą traukiniais su Italija

Austrija dėl naujo koronaviruso pavojaus sustabdė visus traukinius, važiuojančius į Italiją ir iš jos, pranešė pareigūnai.

Sprendimas buvo priimtas kilus nuogąstavimams, kad sekmadienį vakare viename traukinyje buvo du žmonės, galbūt užsikrėtę virusu COVID-19. Šis traukinys buvo sustabdytas prie Brenerio perėjos Italijos pusėje, sakė austrų vidaus reikalų ministras Karlas Nehammeris (Karlas Nehameris), kurį citavo Austrijos transliuotojas ORF.

Traukinys važiavo iš Venecijos į Miuncheną. Austrija, kuri pietuose ribojasi su Italija, reiškė susirūpinimą dėl neseniai kilusio COVID-19 protrūkio Italijos šiaurėje.

Sekmadienį Italija ėmė rimtai kovoti su koronaviruso protrūkiu. Naujausiomis žiniomis užsikrėtusiųjų visoje Italijoje yra 155, o mirusiųjų skaičius pakilo iki 3.

Austrijoje kol kas nėra patvirtintų viruso atvejų, nors į gydytojus kreipėsi 181 žmogus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.