Pasaulyje

2020.02.13 14:24

Moteris bandė skrydžio metu atidaryti lėktuvo duris, ji siunčiama į kalėjimą

LRT.lt 2020.02.13 14:24

Iš Londono į Dalamaną Turkijoje skridusi britė Chloe Haines lėktuvui esant ore bandė atidaryti orlaivio duris, bet ją pavyko sutramdyti keleiviams ir įgulai. Už tai moteriai skirta 2 metų laisvės atėmimo bausmė, rašo CNN.

„Panelės Haines elgesys yra vienas rimčiausių keleivių padarytų pažeidimų, kokius mes esame patyrę ir mes jai uždraudėme skraidyti su mumis iki gyvenimo pabaigos“, – po incidento sakė „Jet2.com“ vadovas Steve`as Heapy.

2019 m. birželį 206 keleivius skraidinusio reiso iš Londono Standstedo oro uosto į Dalamaną metu Ch. Haines šoko link orlaivio durų ir bandė jas atidaryti. Kai keleiviai bandė ją sulaikyti, moteris šaukė „aš noriu mirti“ ir „aš visus jus nužudysiu“.

Lėktuvą į oro uostą parlydėjo du JK Karališkųjų oro pajėgų naikintuvai.

Moteris skrydžio metu buvo vartojusi alkoholio ir medikamentų, buvo neblaivi bei, kaip teisme sakė jos advokatas, „jautėsi prastai“, o moteriai buvo diagnozuoti psichinės sveikatos sutrikimai.

Ch. Haines taip pat skirta virš 100 tūkst. eurų bauda, rašo CNN.

Jungtinės Karalystės Vyriausybė nurodė dėl didelio su girtumu susijusių incidentų skaičiaus peržiūrėsianti taisykles, kurios dabar leidžia keliaujantiems lėktuvu vartoti alkoholį be laiko apribojimų.