Pasaulyje

2020.02.08 14:30

Tailando policija: ugnį paleidęs karys nužudė 10 žmonių ir ataką transliavo internete

atnaujinti 15.54
BNS2020.02.08 14:30

 Tailando šiaurės rytiniame Nakon Ratčasimos mieste vienas karys, šeštadienį paleidęs ugnį iš automatinio ginklo, nušovė daugiau kaip 10 žmonių ir tiesiogiai transliavo savo ataką internete, pranešė policija.

Policijos atstovas Krissana Pattanacharoenas naujienų agentūrai AFP sakė, kad žuvo „daugiau kaip 10 žmonių“ ir esama daug sužeistų.

Pasak jo, įtariamąjį persekiojančios saugumo pajėgos apsupo vieną prekybos centrą. Operacijoje dalyvauja kariuomenė, policija ir specialiosios pajėgos.

Viena vietos televizija nurodė, kad užspeistas užpuolikas paėmė įkaitais 16 žmonių ir laiko juos pastato 4-ajame aukšte.

Vietos žiniasklaida nurodė, kad žuvusiųjų esama iki dvylikos.

Naujienų portalo „Khaosod“ duomenimis, mieste, esančiame į šiaurės rytus nuo sostinės Bankoko, užpuolikas šeštadienį nušovė du karininkus, nuvarė automobilį ir pradėjo pliekti iš automato į vieno prekybos centro lankytojus.

Kaip pranešama, numanomo užpuoliko tapatybė jau nustatyta. Jis socialiniuose tinkluose paskelbė kelias nuotraukas ir savo atakos vaizdo įrašus. Vienoje žinutėje jis parašė: „Pavargau, nebegaliu judinti pirštų.“

Tuo metu vienas policijos pareigūnas Nakon Ratčasimos mieste telefonu sakė naujienų agentūrai AP, kad šis karys buvo įsitraukęs į ginčą dėl vienos žemės nuomos sutarties ir nušovė su ja susijusius du žmones – kitą karį ir moterį.

Policijos atstovas, pageidavęs neviešinti jo vardo, sakė, kad tuomet užpuolikas pagrobė ginklą iš savo bazės ir nuvažiavo į prekybos centrą, šaudydamas į pakeliui sutiktus žmones Nakon Ratčasimoje, dar žinomoje kaip Koratas.

Policija perspėjo gyventojus vengti artintis prie įvykio vietos, nes bendra kariuomenės ir policijos operacija tęsiasi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt