Pasaulyje

2020.02.08 13:58

Prancūzijoje patvirtinti penki nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai

BNS 2020.02.08 13:58

Prancūzija šeštadienį patvirtino, kad šalyje nustatyti penki nauji užsikrėtimo koronovirusu, išplitusiu iš Kinijos, atvejai ir kad tarp šių pacientų yra vienas vaikas.

Po sveikatos apsaugos ministrė Agnes Buzyn pranešimo bendras Prancūzijoje patvirtintų užsikrėtimo koronavirusu 2019-nCoV atvejų skaičius išaugo iki vienuolikos.

Ši liga buvo diagnozuota keliems žmonėms Alpių kurortiniame miestelyje Kontamens Monžoji, esačiame Aukštutinės Savojos departamente netoli Monblano. Pasak A. Buzyn, šie asmenys atrodo susiję su vienu Britanijos piliečiu, kuris ten lankėsi sausio pabaigoje. Sugrįžus į Jungtinę Karalystę jam buvo patvirtinta koronaviruso infekcija.

Prancūzijos tarnybos bendradarbiauja su tarptautiniais partneriais, kad nustatytų visus žmones, turėjusiais artimų kontaktų su užsikrėtusiu britu ir Prancūzijoje naujai užsikrėtusiais žmonėmis.

Prancūzijos vyriausybė parskraidino šimtus Europos ir Afrikos šalių piliečių iš protrūkio epicentru tapusio vidurio Kinijos miesto Uhano. Pasilikusiems Prancūzijoje žmonėms taikomas karantinas.