Pasaulyje

2020.02.07 14:56

Britanijoje į parlamentą įsliūkino lapė: „nuo „Brexito“ matėme visko, bet tai viršūnė!“

LRT.lt 2020.02.07 14:56

Jungtinės Karalystės parlamente sąmyšį sukėlė į pastato vidų įsliūkinusi lapė. Jai pavyko kelis kartus išvengti apsaugos, koridoriais pakilti į ketvirtą aukštą ir pakeliui pridirbti, rašo „Sky News“.

Gudri lapė išvengė policijos pareigūnų kontrolės, naudodamasi eskalatoriumi pakilo į 4 pastato aukštą, kur yra parlamentarų kabinetai, tada nukeliavo iki kavinės.

Konservatorių parlamentarė Julia Lopez tviteryje parašė mačiusi lapę išeidama iš darbo: „Nuo 2017-ųjų parlamente matėme keistų dalykų, bet tai viršūnė!”

Leiboristų parlamentaras Karlas Turneris sugebėjo nufotografuoti koridoriumi sliūkinančią lapę. „Šis mažius tikriausiai žino, kad Borisas Johnsonas planuoja leisti pašėlti lapių medžioklėje“, – tviteryje parašė politikas, turėdamas omenyje, kad B. Johnsoną rinkimų metu rėmė medžiotojai, besibaiminę leiboristų lyderio Jeremy Corbyno užmojo griežtinti medžioklės taisykles ir įstatymus.

Lapė parlamento koridoriuje prie leiboristės parlamentarės Kerry McCarthy biuro durų paliko išmatų.

Vaizdo įrašų kameros užfiksavo, kaip vėliau sugauta lapė buvo išnešta laukan mėlynoje dėžėje ir paleista ant grindinio Temzės pakrantėje, rašo „Sky News“.