Naujienų srautas

Pasaulyje2020.02.06 10:50

Neramumai Artimuosiuose Rytuose: Izraelis atakavo taikinius Sirijoje, Jeruzalėje nušautas užpuolikas

atnaujinta 15.53
BNS, ELTA 2020.02.06 10:50

Izraelio policija ketvirtadienį nušovė užpuoliką, kuris ketvirtadienį ėmė šaudyti į karininkus Jeruzalės senamiestyje, naujienų agentūrai AFP sakė policijos atstovas Micky Rosenfeldas.

„Teroristas pradėjo šaudyti į pasienio policininką. Vienas policininkas per šaudymą buvo nesunkiai sužeistas“, – sakė M. Rosenfeldas ir pridūrė, kad policija užpuoliką nušovė.

Sirijai suduoti smūgiai

Per Izraelio aviacijos smūgius netoli Damasko ir Sirijos pietuose anksti ketvirtadienį žuvo 12 proiranietiškų kovotojų, pranešė Sirijos karą stebinti organizacija „Syrian Observatory for Human Rights“ (SOHR).

Per smūgius Kesvos rajone į pietus nuo Damasko ir Izros rajone Daraa provincijoje žuvo ir sirų, ir užsienio kovotojų, nurodė Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi SOHR.

Izraelis nekomentuoja

Izraelio kariškiai nekomentuoja užsienio žiniasklaidos pranešimų, kad jo pajėgos naktį į ketvirtadienį smogė smūgį Sirijos sostinės Damasko rajone.

„Aš nekomentuosiu užsienio žiniasklaidos pranešimų apie įvykius Sirijoje“, - pareiškė ketvirtadienį užsienio žurnalistams oficialus Izraelio armijos atstovas Jonathanas Conricusas.

Vakarų krante žuvo palestinietis

Per susirėmimą okupuotame Vakarų krante ketvirtadienį žuvo vienas palestinietis, pranešė palestiniečių žiniasklaidos priemonės.

Susirėmimai kilo, kai Izraelio pajėgos įžengė į miestą, ketindamos sugriauti vieną namą, skelbė oficialus žiniasklaidos šaltinis WAFA ir saugumo pareigūnai. Incidento metu žuvo 19-metis Yazanas abu Tabikhas, dar keli žmonės buvo sužeisti.

AFP žurnalistai teigė matę kūną ir ligoninėje Jenine gedinčius žuvusiojo artimuosius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi