Naujienų srautas

Pasaulyje2020.02.05 17:51

Stambule per lėktuvo avariją žuvo trys žmonės, dar 179 sužeisti

atnaujinta 07.45
BNS 2020.02.05 17:51

Trys žmonės žuvo ir 179 buvo sužeisti trečiadienį vienam keleiviniam laineriui nuslydus nuo tako Stambulo Sabihos Gokcen oro uoste ir perlūžus į tris dalis, pranešė Turkijos sveikatos apsaugos ministras Fahrettinas Koca.

Turkijos pigių skrydžių oro bendrovės „Pegasus Airlines“ lėktuvas „Boeing 737“ sudužo tūpdamas po skrydžio iš Egėjo jūros uostamiesčio Izmyro, esant nepalankioms meteorologinėms sąlygoms.

Lėktuvu skrido 177 keleiviai ir šeši įgulos nariai, pranešė valstybinė Anatolijos naujienų agentūra, atnaujinusi anksčiau skelbtus skaičius. Pasak turkų žiniasklaidos, lėktuve buvo 12 vaikų.

Televizijos reportažuose matyti smarkiai apgadintas lėktuvas – jo korpusas atrodo perlūžęs į tris dalis. NTV nurodė, kad laineris užsiliepsnojo, bet gaisras buvo skubiai užgesintas. Per atsivėrusias skyles buvo evakuojami keleiviai.

Įvykio metu buvo labai šlapia. Oro uostas buvo uždarytas, atskrendantys lėktuvai buvo nukreipti į Stambulo pagrindinį oro uostą.

Tiesioginėje televizijos transliacijoje matėsi dešimtys gelbėtojų, dirbančių aplink prožektoriais apšviestą fiuzeliažą, įskaitant atsiskyrusią ir nuvirtusią pilotų kabiną.

Skrydžių stebėjimo tinklalapis „Flightradar24“ nurodė, kad sudužęs lėktuvas yra „Boeing 737“.

Turkijoje perlūžo ir užsiliepsnojo nuo tako nuslydęs lėktuvas: vienas žmogus žuvo, 157 sužeisti

Beveik lygiai prieš mėnesį, sausio 7-ąją, kitas „Pegasus“ lėktuvas nuslydo nuo tako tame pačiame oro uoste, bet tąsyk niekas nežuvo ir nebuvo sužeistas.

Retai nutinka, kad lėktuvo fiuzeliažas perlūžta, bet smarkiau nesuyra. Lėktuvai yra pritaikyti sugerti smūgio jėgą apatine korpuso dalimi, kad keleiviai salone turėtų daugiau galimybių išgyventi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi