Pasaulyje

2020.02.05 16:02

Popiežius dar kartą susitiko su moterimi, kuriai pliaukštelėjo per ranką

ELTA2020.02.05 16:02

Popiežius Pranciškus, anot žiniasklaidos, dar kartą susitiko su moterimi, kuri Naujųjų metų išvakarėse šv. Petro aikštėje sugriebė jį už rankos ir nenorėjo paleisti. Italijos žiniasklaida skelbia, kad pontifikas ir moteris, kuriai jis pliaukštelėjo per ranką, kad jos atsikratytų, susitiko per visuotinę audienciją antradienio vakarą.

Nestebint žiniasklaidai, jie padavė vienas kitam ranką ir pasikeitė keliais žodžiais, rašo laikraštis „Avvenire“. Apie ką jie šnektelėjo, neskelbiama. Esą tai popiežiaus prašymas buvo asmeniškai atsiprašyti moters dėl savo nesusivaldymo. Jau per viešas vidudienio mišias pirmąją Naujųjų metų dieną šv. Petro aikštėje Pranciškus spontaniškai pareiškė savo apgailestavimą dėl incidento. „Dažnai netenkame kantrybės. Taip nutinka ir man. Atsiprašau už vakar parodytą blogį pavyzdį“, – tada sakė jis.

Tikinčiosios elgesiu pasibaisėjo pats popiežius: moteris sugriebė jo ranką ir bandė prisitraukti artyn

Vaizdo įrašas su kantrybės netekusiu ir išsivaduoti iš gerbėjos gniaužtų bandančiu pontifiku netruko žaibiškai išpopuliarėti socialiniuose tinkluose.

Gruodžio 31-ąją, pasisveikinęs su prie prakartėlės Šv. Petro aikštėje susirinkusiais vaikais, popiežius jau ketino nueiti, kai prieš tai persižegnojusi ir kažką garsiai sušukusi moteris smarkiai truktelėjo pontifiką už rankos, priversdama jį susverdėti. 83-ejų metų amžiaus Pranciškus susiraukė ir dukart pliaukštelėjo moteriai per rankas, kad galėtų išsivaduoti iš jos gniaužtų.

Popiežius toliau sveikinosi su tikinčiaisiais, bet laikėsi kiek didesnio atstumo nuo lankytojų. Priėjęs vaikų grupelę, pontifikas šiek tiek atsipalaidavo.

Komentatoriai tviteryje po išplatinto vaizdo įrašo rašė daugiausiai popiežių palaikančias žinutes.