Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.11 09:10

J. Tymošenko partija grasina palikti koaliciją

DELFI.lt 2015.09.11 09:10

Julijos Tymošenko partijos „Batkivščyna“ („Tėvynė“) frakcija reikalauja bendros pozicijos ir balsavimo, o priešingu atveju grasina paliksianti koaliciją. Tokią nuomonę partijos parlamentaras Vadimas Ivčenka išsakė televizijos „112Ukraina“ eteryje, skelbia naujienų agentūra UNIAN.

Politiko teigimu, jų partija nori, kad jos balsas būtų išgirstas.

„Taip jau nutiko, kad pastaruosius pusę metų nebuvo priimtas nė vienas „Tėvynės“ inicijuotas įstatymas. Statistais mes nebūsime: arba kartu rengiame dienotvarkę, konsultuojamės ir išieškome bendros pozicijos, kurioje būtų atsižvelgta ir į mūsų nuomonę, ir balsuojam, arba mes nebebūsime statistai ir tapsime naujausia frakcija, palikusia valdančiąją koaliciją“, – pareiškė V. Ivčenka.

Kaip jau skelbė UNIAN, rugsėjo 1 dieną iš koalicijos pasitraukė Radikalioji partija. Olegas Liaško patikino, kad Radikaliosios partijos frakcija „nebemato prasmės toliau būti koalicijoje, kurią savo rankomis praktiškai sugriovė prezidentas Porošenka ir parlamento pirmininkas Vladimiras Groismanas, kurie, ignoruodami daugumos koalicijos partnerių poziciją, pateikė parlamentui svarstyti Konstitucijos pataisas, o toks sprendimas pareikalavo gyvybių priešais parlamento pastatą. Tai kruvina provokacija, nuo kurios nukentėjo šimtai žmonių“. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi