Pasaulyje

2020.01.21 15:59

Kinai piktinasi žiauriu elgesiu – kiaulę privertė šokti su guma ir išsiuntė skerdyklon

LRT.lt2020.01.21 15:59

Vieno Kinijos pramogų parko surengtas pasirodymas sulaukė viešo pasipiktinimo ir pasmerkimo. Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip prie šuolio su guma virvės pririšta kiaulė per prievartą numetama nuo platformos ir žviegdama krinta 68 metrus, rašo BBC.

Čongčinge esantis pramogų parkas nurodė, kad taip pažymėjo naujos šuolio su guma atrakcijos atidarymą. Po šuolio kiaulė buvo išsiųsta į skerdyklą, rašo BBC.

Tačiau šis poelgis sukėlė pasipiktinimą Kinijos internete, kartu tai rodo augantį gyvūnų teisių judėjimą šalyje. Pramogų parkas teigia priimantis išsakomą kritiką.

„Mes nuoširdžiai priimame interneto piliečių kritiką bei patarimus ir atsiprašome visuomenės. (...) Mes pagerinsime savo marketingą turistų atrakcijai, kad turistams būtų teikiamos geresnės paslaugos“, – išplatintą pranešimą cituoja BBC.

Incidentas įvyko sausio 18 dieną Čongčingo „Meixin“ raudonojo vyno miestelio pramogų parke.

Kaip teigiama, priverstinai šuolį su guma „atlikusi“ kiaulė svėrė 75 kg, vaizdo įraše ji girdima žviegianti. Anot vietos žiniasklaidos, vėliau kiaulė buvo išsiųsta į skerdyklą.