Pasaulyje

2013.02.03 16:57

Rūgštimi apipiltas Maskvos Didžiojo teatro meno vadovas vyksta gydytis į Vokietiją

ELTA2013.02.03 16:57

Per išpuolį rūgštimi apipiltas ir sunkiai sužalotas Maskvos Didžiojo teatro meno vadovas Sergejus Filinas pirmadienį tolesniam gydymui skris į Vokietiją.

Per išpuolį rūgštimi apipiltas ir sunkiai sužalotas Maskvos Didžiojo teatro meno vadovas Sergejus Filinas pirmadienį tolesniam gydymui skris į Vokietiją.

„Susitarta su klinika Achene, į kurią specialiai atvyks ir du specialistai iš Kelno“, – laikraščiui „Večerniaja Moskva“ sakė 42 metų baleto žvaigždė. Vyriausiasis gydytojas Aleksandras Mitičkinas patvirtino, kad menininkas išrašomas iš Maskvos ligoninės.

Saugumo sumetimais S. Filinas, lydimas žmonos, į Vokietiją skris privačiu lėktuvu, jį saugos asmens sargybiniai. Vis dar lieka neaišku, kas sausio 17-ąją surengė ataką prieš meno vadovą.

Pats S. Filinas britų stočiai BBC sakė žinąs nusikaltėlį. „Bet aš apie tai kalbėsiu tik tada, kai tyrėjai bus pasirengę paskelbti pavardę“, – sakė jis. Nusikaltimo motyvas esą yra jo darbas.

Kaip Didžiojo teatro meno vadovas S. Filinas nuo 2011 metų kovo sprendė dėl trokštamų ir pelningų vaidmenų paskirstymo visame pasaulyje garsioje mūzų šventovėje.

Nežinomas amuos sausio 17-ąją automobilių stovėjimo aikštelėje šliūkštelėjo S. Filinui į veidą rūgšties ir paspruko. Nukentėjusysis buvo nugabentas į ligoninę dėl veido, galvos ir akių nudegimų. Po kelių operacijų ligoninė patvirtino, kad jis matys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.