Naujienų srautas

Pasaulyje2020.01.18 08:48

„Boeing“ aptiko dar vieną „737 Max“ programinės įrangos problemą

ELTA 2020.01.18 08:48

„Boeing“ aptiko naują liūdnai pagarsėjusių „737 Max“ lėktuvų programinės įrangos problemą, kuri gali pakenkti sertifikavimo procesui.

Nauja problema yra susijusi su programine įranga, kuri užtikrina sklandžią ekranų veiklą šiame laineryje.
„Boeing“ atstovas patvirtino, kad per bandymą dėl programinės įrangos trūkumų vienas iš ekranų neįsijungė tinkamai.

„Atliekame reikalingus atnaujinimus ir dirbame su Federaline aviacijos administracija (FAA) ties šiuo pakeitimu. Taip pat informuojame savo klientus ir tiekėjus. Svarbiausias mūsų prioritetas yra užtikrinti, kad „737 Max“ yra saugus ir atitinka visus reguliuotojų reikalavimus“, – pridūrė bendrovės atstovas.

FAA atstovas savo ruožtu teigė, kad reguliuotojai „laikosi aiškios procedūros, kuria numatyta, kaip sugrąžinti „Boeing 737 Max“ skrydžius“.

„Tęsiame darbą su kitais tarptautinės aviacijos saugos reguliuotojais, kad įvertintume siūlomus orlaivio pakeitimus. Mums svarbiausia saugumas, todėl neturime termino, iki kada turime baigti darbą“, – tikino FAA atstovas.

„Boeing 737 Max“ krizė prasidėjo pernai kovą, kai po dviejų katastrofų Indonezijoje ir Etiopijoje, pasiglemžusių iš viso 346 žmonių gyvybes, buvo uždrausti šio modelio lėktuvų skrydžiai.

Gruodį buvo atleistas „Boeing“ generalinis direktorius Dennisas Muilenburgas. Bendrovė taip pat paskelbė laikinai stabdanti „Boeing 737 Max“ gamybą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi