Pasaulyje

2019.12.25 10:42

Kolorade banką apiplėšęs vyras išbarstė pinigus gatvėje, linkėdamas linksmų švenčių

BNS2019.12.25 10:42

Kolorado valstijoje vyras žila barzda, dvi dienos iki Kalėdų apiplėšęs vieną banką, pagrobtus pinigus išbarstė gatvėje, linkėdamas praeiviams linksmų švenčių, trečiadienį pranešė JAV žiniasklaida.

Kolorado policija savo pranešimu patvirtino, kad „vyresnio amžiaus baltasis vyras“ pirmadienį apie vidurdienį apiplėšė banką „Academy“ Kolorado Springse, pagrasinęs darbuotojams ginklu, ir išsinešė neįvardytą sumą pinigų.

„Jis pradėjo mėtyti pinigus iš maišo ir tuomet pasakė: „Linksmų Kalėdų!“ – vietos televizijai „KKTV 11“ sakė įvykio liudininkas Dionas Pascale'is (Dionas Paskalis).

Įtariamasis, kurį policija įvardijo kaip 65 metų Davidą Wayne'ą Oliverį (Deividą Veina Oliverį), po incidento buvo sulaikytas teisėsaugos pareigūnų šalimais esančioje kavinėje „Starbucks“, patvirtino Kolorado policijos departamentas. Vyras areštuojamas nesipriešino.

Pareigūnai taip pat sakė vietos žiniasklaidai neturintys jokių įrodymų, jog D. W. Oliveris arešto metu buvo ginkluotas.

Kaip pranešama, kai kurie praeiviai mėgino gatvėje surinktus pinigus grąžinti bankui, bet vienas pareigūnas laikraščiui „Denver Post“ sakė, kad „tūkstančiai dolerių“ tebėra dingę.