Pasaulyje

2019.12.04 11:07

Į santykių trikampį įsivėlusi lietuvė Londone surengė vyrų „viduramžišką dvikovą“ iki mirties

LRT.lt2019.12.04 11:07

Didžiojoje Britanijoje teisiama išsiskyrusi lietuvė motina Asta Juškauskienė, kuri surengė savo vyro Giedriaus ir meilužio Manto Kvedaro dvikovą. Jos metu 42-ejų Giedrius Juškauskas nuo patirtų sužeidimų mirė, praneša „Metro.co.uk“.

Leidinys rašo, jog abu vyrai norėjo būti su moterimi, todėl, kad išspręstų šią situaciją, 35-erių A. Juškauskienė suorganizavo jų kovą, kurią Kingstono karūnos teismas pavadino „viduramžiška dvikova“.

Birželio 17-ąją policija aptiko G. Juškausko kūną, vyras mirė nuo 35 durtinių žaizdų peiliu kakle, krūtinėje ir petyje.

25-erių M. Kvedaras pripažino padaręs nusikaltimą. Vyras teisme sakė, kad jo santykiai su A. Juškauskiene prasidėjo jam išėjus į laisvę iš Lietuvos kalėjimo.

Tačiau esą G. Juškauskas nenorėjo skirtis su savo žmona, jie palaikė intymius ryšius.

„Savo skirtingais požiūriais, abu vyrai jautė turintys pretenzijų į Astą Juškauskienę. Jų situacija neišvengiamai turėjo pasiekti krizę“, – prokuroro Hugho Davieso žodžius cituoja „Metro.co.uk“.

Vyrai susitiko rytų Londono Stratfordo rajone, susitikimą jie suderino telefonu. Anot prokuroro, viską organizavo A. Juškauskienė.

„Prokuratūra mano, kad ji yra manipuliuojanti ir kontroliuojanti figūra, kuri yra įvykio organizavimo centre. Ji iš anksto žinojo, kad Mantas Kvedaras ruošiasi naudoti smurtą ir sukelti bent jau rimtą žalą Giedriui, ir ji tai skatino, padėjo ir norėjo padaryti“, – teigia H. Daviesas.

Prokuroras taip pat atskleidė, kad teisiama A. Juškauskienė po žmogžudystės priglaudė besislapstantį M. Kvedarą, trynė įkalčiais galimas laikyti SMS žinutes, atsikratė tam tikrų dokumentų, rašo „Metro.co.uk“.

A.Juškauskienė neigia savo kaltę susimokant nužudyti ir užkertant kelią teisingumui.