Pasaulyje

2019.12.03 12:01

Į sekso skandalą įsivėlusiam Britanijos princui Andrew gali tekti liudyti teisme

LRT.lt2019.12.03 12:01

Penkios moterys, kurios kaltina velionį bankininką Jeffrey Epsteiną jas išnaudojus, teigia, jo Jungtinės Karalystės princas Andrew matė, kaip žmonės buvo masažuojami seksualiniais nusikaltimais kaltinamo vyro namuose, rašo BBC.

Moteris atstovaujantis advokatas BBC nurodė, kad planuoja pateikti šaukimą Jorko kunigaikščiui liudyti teismo procesuose visose 5 bylose. Esą princas galėtų turėti svarbios informacijos seksualinį išnaudojimą ir prekybą žmonėmis.

Princas Andrew teigia nematęs ir neįtaręs jokio netinkamo elgesio, kai kelis kartus lankėsi J. Epsteino namuose. J. Epsteinas nusižudė kalėjime rugpjūtį laukdamas teismo proceso, kuriame jam pareikšti kaltinimai prekyba žmonėmis siekiant seksualiai išnaudoti, rašo BBC.

Virginia Giuffre viešai pasakoja, kad kai ji buvo 17-metė, kartu su princu ir J. Epsteinu dalyvavo vakarėlyje viename Londono klube. Tada princas Andrew esą turėjo su ja lytinių santykių.

Anot BBC, Jorko kunigaikštis tai neigia ir teigia neprisimenantis moteris, tačiau jie abu yra užfiksuoti nuotraukoje, kur Andrew laiko tuomet Virginia Roberts apkabinusią per liemenį.

Neseniai princas Andrew davė interviu BBC laidai, kuriame atskleidė savo asmeninį ryšį su J. Epsteinu. Dėl interviu kilo pasipiktinimas, o princas atsisakė visų savo kilmingojo pareigų.

Taip pat skaitykite