Naujienų srautas

Pasaulyje2012.06.14 15:00

Rusijoje po vakarėlio dingo lėktuvas su 12 keleivių

LRT.lt 2012.06.14 15:00

Rusijos pareigūnai ketvirtadienį Uralo srityje ieškojo lėktuvo su 12 jame buvusių keleivių, kuris po vakarėlio dingo iš aerodromo. 

Rusijos pareigūnai ketvirtadienį Uralo srityje ieškojo lėktuvo su 12 jame buvusių keleivių, kuris po vakarėlio dingo iš aerodromo.

Nepaprastųjų situacijų ministerija pranešė išsiuntusi šešis lėktuvus, kurie turi išžvalgyti didžiulę 12 tūkst. kvadratinių kilometrų teritoriją. Jie ieško lėktuvo „An-2“, kuris pirmadienį dingo be pėdsakų.

Lėktuvas apie 22 val. be leidimo pakilo iš Serovo aerodromo. Kaip manoma, jame buvo 12 keleivių ir pilotas, naujienų agentūrai AFP teigė srities sostinės Jekaterinburgo policijos atstovas.

Lėktuvo nuolaužų nerasta, tačiau keleiviai neatsiliepia mobiliaisiais telefonais. Pranešama, kad jie spontaniškai nusprendė paskraidyti privačiu lėktuvu, kuris buvo išnuomotas miškų gaisrams stebėti.

Tarp orlaivių keleivių buvo ir Serovo eismo policijos vadovas, teigė Jekaterinburgo policijos atstovas Valerijus Gorelychas.

„Turime įrodymų, kad lėktuvo keleiviai buvo neblaivūs“, – sakė jis.

Bulvarinis laikraštis „Komsomolskaja Pravda“ praneša, kad keleiviai į lėktuvą sulipo po vakarėlio, kuriame šventė Rusijos dieną, o aerodrome paliko tuščius butelius.

Srities nepaprastųjų situacijų ministerijos vadovas Andrejus Zalenskis dienraščiui teigė, kad kompanija greičiausiai išsirengė pasižvalgyti į už maždaug 100 kilometrų esančius krioklius. 

Nuo 1947 metų sovietų gaminti vieno variklio lėktuvai „An-2“ vis dar naudojami atokiose Rusijos srityse. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi