Pasaulyje

2019.11.20 09:58

Berlyno ligoninėje nužudytas buvusio Vokietijos prezidento sūnus

atnaujinta 10.07
LRT.lt2019.11.20 09:58

Skaitydamas paskaitą vienoje Berlyno ligoninėje peiliu buvo nužudytas Fritzas von Weizsackeris, kuris yra velionio buvusio Vokietijos prezidento Richardo von Weizsackerio sūnus, praneša „Deutsche Welle“.

Policijos duomenimis, peiliu ginkluotas užpuolikas mirtinai sužeidė Schlossparko ligoninėje vakarų Berlyne paskaitą skaičiusį 59-erių vyrą ir sužeidė dar mažiausiai vieną žmogų. F. von Weizsackeris čia dirbo vyresniuoju medicinos specialistu.

Policija sulaikė užpuoliką su paskaitoje dalyvavusių žmonių pagalba. Vienas paskaitoje privačiai dalyvavęs asmuo, bandęs sulaikyti užpuoliką, buvo rimtai sužeistas, rašo „Deutsche Welle“.

Anot portalo, Schlosspark ligoninėje dažnai vyksta viešos paskaitos. Dėl incidento policija pradėjo tyrimą.

Nužudytasis F. von Weizsackeris buvo vienas iš keturių Richardo von Weizsackerio vaikų. 2015 m. miręs vyras šis ėjo Vokietijos prezidento pareigas 1984–1994 metais.

„Mano draugas Fritzas von Weizsackeris šiandien buvo nudurtas Berlyne. Aistringas gydytojas ir puikus žmogus. Jis ką tik buvo mūsų namuose barbekiu. Esu pritrenktas ir turiu pasidalinti savo liūdesiu. Dar kartą paklauskite savęs, kokiame pasaulyje mes gyvename“, – tviteryje parašė nužudytojo draugas, Vokietijos Laisvosios demokratų partijos lyderis Christianas Lindneris.