Pasaulyje

2019.10.30 20:54

Belgijoje sunkvežimio priekaboje rasti 12 migrantų

BNS2019.10.30 20:54

Belgijoje sunkvežimio priekaboje su šaldytuvu, kur gabenami vaisiai ir daržovės, buvo aptikti 12 migrantų – 11 sirų ir vienas sudanietis, trečiadienį pranešė policija.

Šie migrantai aptikti Jungtinės Karalystės policijai tebesiaiškinant 39 žmonių, kurių palaikai prieš savaitę buvo rasti į rytus nuo Londono paliktame furgone, mirties aplinkybes.

Belgijoje migrantai buvo aptikti antradienį kelyje tarp Antverpeno ir sostinės Briuselio, naujienų agentūrą AFP informavo policijos atstovė.

Visų 12 vyrų „savijauta gera“, sakė ji.

Sunkvežimio vairuotojas pats kreipėsi į policiją įtaręs, kad priekaboje gali būti žmonių. Jam buvo nurodyta sustoti pakelės aikštelėje.

Policija pradėjo tyrimą, kad išsiaiškintų, kaip tie migrantai pateko į sunkvežimį ir ar jie bandė pakliūti į JK.

Kelios vietnamiečių šeimos būgštauja, kad jų artimieji galėjo atsidurti tarp 39 žuvusiųjų – aštuonių moterų ir 31 vyro – per incidentą Jungtinėje Karalystėje. Sunkvežimis, kuriame aptikti jų palaikai, taip pat važiavo per Belgiją.

Migrantai ir prekeiviai žmonėmis neretai mėgina pasiekti JK per Belgiją. Dažnai migrantai bando įsmukti į sunkvežimius, kol šie stovi aikštelėse.

Praėjusį savaitgalį belgų pareigūnai pranešė aptikę dar du sunkvežimius, kuriuose buvo 20 migrantų. Niekas iš jų nenukentėjo.

Taip pat skaitykite