Naujienų srautas

Pasaulyje2019.09.25 16:18

Zelenskis apie pokalbį telefonu su Trumpu: spaudimą man gali daryti tik mano šešiametis sūnus

ELTA 2019.09.25 16:18

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis nedaugžodžiauja apie savo pokalbį telefonu su JAV prezidentu Donaldu Trumpu, per kurį jis esą patyrė spaudimą, praneša agentūra „Reuters“.

JT Generalinės Asamblėjos kuluaruose Niujorke atsakydamas į Rusijos žurnalisto klausimą, ar D. Trumpas per pokalbį telefonu liepą darė jam nederamą spaudimą, V. Zelenskis pabrėžė: „Niekas negali daryti man spaudimo, nes aš esu nepriklausomos valstybės prezidentas. Tik vienas žmogus gali man daryti spaudimą – tai mano sūnus, kuriam šešeri metai“. Į klausimą, ar jis susitikime su D. Trumpu jo ko nors prašys, V. Zelenskis atsakė: „Ne Ukrainos stilius yra ko nors prašyti“.

Šį pokalbį trečiadienį parodė Rusijos stotis „Rossija 24“. Trečiadienį Niujorke planuojamas D. Trumpo ir V. Zelenskio susitikimas.

D. Trumpo ir V. Zelenskio pokalbis telefonu vyko liepos 25-ąją. Jis jau kurį laiką kelia didelį ažiotažą JAV. Anot žiniasklaidos, D. Trumpas per pokalbį kelis kartus ragino V. Zelenskį bendradarbiauti su jo advokatu Rudy Giulianiu, kad būtų pradėtas tyrimas prieš Joe Bideno sūnų Hunterį. Buvusio viceprezidento sūnus kurį laiką dirbo vienoje Ukrainos bendrovėje. Pats J. Bidenas yra potencialus D. Trumpo varžovas būsimuose JAV prezidento rinkimuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi