Pasaulyje

2019.09.24 22:54

Trumpas žada paviešinti pokalbio su Ukrainos prezidentu išklotinę

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.09.24 22:54

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas antradienį pareiškė, kad paviešins visą telefoninio pokalbio su Ukrainos prezidentu išklotinę, skelbia „CNN“.

Tai jis žada padaryti trečiadienį. D. Trumpas teigia, kad bus paskelbtas neredaguotas, išslaptintas tekstas.

Tai bus padaryta JAV prezidentui sulaukiant kaltinimų, kad jis galėjo daryti spaudimą Ukrainai, jog ši pradėtų tyrimą dėl buvusio viceprezidento Joe Bideno sūnaus veiklos šioje šalyje.

Kaip tikina D. Trumpas, kad pokalbis su Volodymyru Zelenskiu buvo „labai draugiškas ir nedarytas joks spaudimas“. Tačiau Amerikos prezidentas pripažįsta, jog buvo įšaldęs karinės paramos skyrimą Ukrainai. Esą taip norėjęs priversti paramą Ukrainai skirti Europos šalis.

Taip pat skaitykite

Demokratų vadovybė antradienį renkasi svarstyti veiksmų dėl galimos apkaltos D. Trumpui. J. Bidenas sako, kad ją palaikytų, nebent D. Trumpas bendradarbiautų su Kongresu atliekant tyrimus.

Populiariausi

Protestai Minske po Baltarusijos prezidento rinkimų

Pasaulyje

2020.08.11 10:33

Įvykiai Baltarusijoje. Minske vėl pasipylė susirėmimai: protestuotojai statė barikadas, pareigūnai atsakė garsinėmis granatomis Minske sutelkta daug kariškių, OMON pareigūnai vyksta į daugiabučių kiemus, panešama apie masinius areštus; atnaujinta 00.48

44