Naujienų srautas

Pasaulyje2019.09.18 09:11

Klimato aktyvistė Thunberg susitiko su Obama

ELTA 2019.09.18 09:11

Barackas Obama antradienį Vašingtone susitiko su paaugle klimato aktyviste Greta Thunberg, paskelbė buvusio JAV prezidento atstovai.

Apie susitikimą B. Obama pranešė pirmadienį, parašęs žinutę savo tviterio paskyroje. Prezidentas gyrė šešiolikmetę ir pavadino „viena iš svarbiausių mūsų planetos gynėjų“.

B. Obamos fondo atstovai išplatino vaizdo įrašą, kuriame buvęs prezidentas susitinka su G. Thunberg, kuri šiuo metu vieši JAV, Atlantą perplaukusi anglies dvideginio neišskiriančiu laivu.

„Niekas nėra per mažas daryti įtaką ir keisti pasaulį, tad imkitės visko, ko galite imtis. Būkite kūrybingi“, – susitikimo metu sakė G. Thunberg.

„Aš ir tu – mes esame komanda“, – sakė B. Obama, prieš tai G. Thunberg „davęs penkis“.
„Pripažindama, kad su klimato kaitos pasekmėmis dorotis teks būtent jos kartai, G. Thunberg nebijo imtis realių veiksmų“, – tviterio paskyroje rašė B. Obama.

Penktadienį G. Thunberg prisijungė prie klimato protesto prie Baltųjų rūmų Vašingtone, o rugsėjo 20 dieną ji dalyvaus „pasauliniame klimato mitinge“ Niujorke, kuris suvienys klimato aktyvistus iš viso pasaulio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi