Naujienų srautas

Pasaulyje2019.09.06 11:07

Apsižodžiavimas tęsiasi: Brazilijos ministras pirmąją Prancūzijos ponią pavadino „išties negražia“

BNS 2019.09.06 11:07

Brazilijos ekonomikos ministras ketvirtadienį pareiškė, kad Prancūzijos pirmoji ponia Brigitte Macron yra „išties negraži“.

Vos prieš kelias dienas Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro išreiškė pritarimą viename socialiniame tinkle pasirodžiusiam komentarui, kad Emmanuelio Macrono žmona nėra tokia patraukli kaip Brazilijos pirmoji ponia.

Ekonomikos ministras Paulo Guedesas ketvirtadienį sakė sutinkantis su J. Bolsonaro komentarais apie B. Macron išvaizdą.

„Prezidentas pasakė – tai tiesa. Moteris išties negraži“, – pareiškė P. Guedesas. Šie jo žodžiai viename ekonomikos forume buvo palydėti plojimais.

Vėliau vieno padėjėjo paskelbtame pareiškime sakoma, kad P. Guedesas „prašo atleidimo už pokštą, kurį šiandien pasakė per viešą renginį,... kai paminėjo Prancūzijos pirmąją ponią“.

J. Bolsonaro praėjusią savaitę sulaukė kritikos, kai sutiko su įrašu feisbuke, kuriuo buvo užsiminta, kad B. Macron nėra tokia patraukli kaip jo žmona Michele Bolsonaro.

Prie įrašo po abiejų pirmųjų ponių nuotraukomis „Dabar jūs suprantate, kodėl Macronas persekioja Bolsonaro“ Brazilijos prezidentas prirašė: „Nežeminkit žmogaus, cha cha“.

Pirmadienį E. Macronas pasmerkė „itin nemandagią“ Brazilijos prezidento pastabą apie jo žmoną ir vėliau J. Bolsonaro ištrynė savo komentarą.

Brazilija ir Prancūzija pastarosiomis savaitėmis ginčijosi dėl kovos su gaisrais Amazonijoje, kurios miškai yra itin svarbūs pasaulio klimato stabilumui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi