Naujienų srautas

Pasaulyje2019.09.04 13:49

Lukašenka teigia vairuojantis „Tesla“ elektromobilį, kurį jam padovanojo pats Muskas

LRT.lt 2019.09.04 13:49

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka teigia turintis „Tesla“ elektromobilį, kurį jam padovanojo pats įmonės įkūrėjas ir vadovas Elonas Muskas, rašo „Belsat“.

Rugsėjo 2-ąją A. Lukašenka lankėsi vienoje Minsko mokykloje. Susitikęs su vaikais, Baltarusijos vadovas, anot portalo „Autonews.ru“, jiems prisipažino: „Turiu elektromobilį „Tesla“. Kartais jį išbandau. Muskas man jį padovanojo. Taip pat turiu elektrinį motociklą, kuris jau buvo pagamintas Minsko gamykloje“.

2017-aisiais A. Lukašenka asmeniškai išbandė „Tesla Model S“ automobilį ir, kaip pats teigė, pasiekė 280 km/val greitį. Šio modelio kaina JAV prasideda nuo 70 tūkst. dolerių.

„Ją galima vairuoti bet kokiu greičiu. Atvirai, važiavau 280 km/val ir baiminausi, kad ji gali pakilti. Lėktuvai kyla ir leidžiasi tokiu greičiu. Tai labai geras automobilis“, – tada pareiškė A. Lukašenka.

2017 metais jis apsilankė bendroje Kinijos-Baltarusijos elektromobilių gamykloje „BelGee“, kur jam buvo padovanotas elektromobilis, rašo „Belsat“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi