Pasaulyje

2019.09.03 23:33

Paskelbti vaizdai, kaip atrodo Bahamos po uragano Doriano

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.09.03 23:33

Uraganas Dorianas, nusinešęs mažiausiai penkias gyvybes Bahamose, silpsta ir žmogaus žingsnio greičiu juda Jungtinių Valstijų rytinės pakrantės link.

Vienas iš galingiausių istorijoje Atlanto uraganų nusilpo nuo aukščiausios, penktosios kategorijos iki antrosios, bet jau antrą parą siaubia Bahamų saleles. Ten nukentėjo keliolika tūkstančių pastatų.

„CNN“ paviešino vaizdo medžiagą, kurioje matyti uragano nuniokoti gyvenamieji kvartalai. Skelbiama, kad šie vaizdai iš oro – pirmieji.

Premjeras vadina tai istorine tragedija, Jungtinės Tautos ir Raudonasis kryžius rengia maisto ir vandens siuntas dešimtims tūkstančių žmonių, kai nuo oro uosto nuslūgs dviejų metrų potvynis.

Naujausios prognozės rodo, kad Florida smūgio išvengs, bet audra vėliau pasieks Šiaurės Karoliną. Penkiose pakrantės valstijose paskelbta nepaprastoji padėtis, nurodyta evakuotis beveik dviem milijonams žmonių. Dėl uragano atidėjęs vizitą į Lenkiją, Donaldas Trumpas antrą kartą nuvyko į savo golfo klubą. Tiesa, vėliau šią informaciją jis neigė.

Panorama. Nepaisant teigiamų kovos su šešėliu rezultatų, ekspertai ragina valdančiuosius peržiūrėti savo strategiją