Naujienų srautas

Pasaulyje2019.09.03 19:42

Trumpas atmeta kritiką, kad vietoj vizito į Lenkiją žaidė golfą

Rasa Strimaitytė, ELTA 2019.09.03 19:42

JAV prezidentas Donaldas Trumpas sureagavo į Londono mero Sadiqo Khano kritiką jo atžvilgiu. Šis pasišaipė, kad savo kelionę į Lenkiją atšaukęs D. Trumpas vietoj vizito pasirinko golfą.

„Nekompetentingam Londono merui S. Khanui užkliuvo, kad aš vakar greitai sužaidžiau golfo partiją“, - rašė D. Trumpas antradienį tviteryje. Jis esą turėtų geriau pasirūpinti nusikalstamumu Londone, kuris visiškai nekontroliuojamas. „Jis yra siaubingas meras ir neturėtų kištis į mūsų reikalus“, - piktinosi D. Trumpas.

Kartu jis pabrėžė žaidęs savo golfo aikštyne, o tai yra „labai pigu“. Jo pirmtakas Barackas Obama tuo tarpu esą golfo žaisti skraidęs į Havajus.

Dėl JAV link artėjančio uragano D. Trumpas atšaukė planuotą kelionę į Lenkiją. Čia jis sekmadienį Varšuvoje turėjo dalyvauti iškilmėse, skirtose Antrojo pasaulinio karo pradžiai paminėti. Vietoj savęs D. Trumpas į Lenkiją nusiuntė viceprezidentą Mike‘ą Pence‘ą – o pats ilgąjį savaitgalį keliskart buvo pastebėtas žaidžiantis golfą.

S. Khanas, dalyvavęs renginiuose Lenkijoje, savaitgalį pasišaipė, kad D. Trumpas golfo aikštyne labai užsiėmęs rūpesčiais dėl uragano.

D. Trumpas ir Londono meras jau kurį laiką kariauja verbalinį karą. JAV prezidentas reguliariai išvadina S. Khaną nekompetentingu miesto vadovus, kuris nesusitvarko su Londono problemomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi