Pasaulyje

2019.08.27 20:26

Prancūzija: Strasbūre likviduota stovykla, kurioje buvo įsikūrę daugiau kaip 200 migrantų iš Rytų Europos

ELTA2019.08.27 20:26

Prancūzijos rytuose esančio Strasbūro policija antradienį surengė operaciją, per kurią buvo likviduota nelegali migrantų iš Rytų Europos stovykla pietiniame miesto pakraštyje. Tai pranešė radijo stotis „France Bleu“, remdamasi Žemutinio Reino departamento prefektūra.

Pasak prefektūros atstovų, stovykloje buvo įsikūrę „134 suaugusieji ir 74 vaikai“. „Tai daugiausia buvusios SSRS ir Balkanų pusiasalio šalių piliečiai, pirmą kartą paprašę leidimo nuolat gyventi Prancūzijoje“, – sakoma prefektūros pranešime. Dabar jie visi įkurdinti oficialiose migrantų priėmimo įstaigose, kur galės laukti oficialaus atsakymo į savo prašymus.

Tai jau antroji nelegali migrantų stovykla šiame Strasbūro rajone, kurios gyventojus vietos valdžia iškeldino. Pirmoji operacija buvo surengta birželį. Kaip informavo prefektūra, iš viso nuo šių metų pradžios departamento teritorijoje uždarytos šešios nelegalios stovyklos, iš kurių į valstybinius migrantų priėmimo centrus buvo išvežti 618 žmonių.

Kartu prefektūra pranešė, jog migrantų srautas pastaruoju metu gerokai išaugo, todėl laisvų vietų specialiose įstaigose liko labai mažai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.