Pasaulyje

2019.08.26 17:37

Macronas atsakė į Brazilijos prezidento repliką apie žmoną: manau, brazilams gėda

BNS2019.08.26 17:37

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pirmadienį pasmerkė „nepaprastai nemandagią“ Brazilijos prezidento Jairo Bolsonaro pastabą apie jo žmoną Brigitte.

„Jis padarė nepaprastai nemandagią pastabą apie mano žmoną“, – sakė E. Macronas spaudos konferencijoje, paprašytas reaguoti į Brazilijos vadovo pareiškimą.

„Ką aš galiu pasakyti? Tai – liūdna. Pirmiausia tai liūdna dėl jo, ir dėl brazilų“, – pridūrė Prancūzijos vadovas.

Sekmadienį vienas J. Bolsonaro šalininkas paskelbė žinutę socialiniame tinkle „Facebook“, kur pasišaipė iš Brigitte Macron išvaizdos ir palygino ją su Brazilijos pirmąja ponia Michelle Bolsonaro.

„Dabar jūs suprantate, kodėl Macronas persekioja Bolsonaro?“, – parašė jis prie nuotraukos, kurioje įamžinta 65 metų Brigitte Macron, 28 metais vyresnė už Brazilijos vadovo sutuoktinę.

„Nežeminkite to vyruko, cha-cha“, – pridūrė J. Bolsonaro feisbuke.

„Aš manau, kad Brazilijos moterims turbūt gėda skaityti tokius prezidento žodžius, – pasakė E. Macronas. – Aš manau, kad brazilams, kurie yra puikūs žmonės, turbūt gėda matyti tokį elgesį...“

„Iš draugystės ir pagarbos brazilams tikiuosi, kad labai greitai jie turės prezidentą, kuris elgiasi teisingai“, – pridūrė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.