Naujienų srautas

Pasaulyje2019.08.22 09:41

Venesuelos opozicionierius pareiškė, kad Vašingtonas derėjosi su režimu už prezidento nugaros

ELTA 2019.08.22 09:41

Venesuelos opozicijos vadovas Juanas Guaido trečiadienį teigė, kad jo varžovas Nicolas Maduras pasirodė juokingai, kai patikino, jog pats leido vykti deryboms su slaptais Vašingtono atstovais.

Netrukus po N. Maduro komentaro trečiadienį, JAV saugumo patarėjas atskleidė: Venesuelos pareigūnai N. Madurui už akių su JAV atstovais derėjosi išimtinai vien tam, kad aptartų N. Maduro pasitraukimą iš valdžios ir galimus naujus laisvus rinkimus.

Saugumo patarėjas Johnas Boltonas tviterio paskyroje rašė, kad „vienintelis klausimas, kuris buvo diskutuojamas su Venesuelos atstovais, dalyvavusiais derybose N. Madurui už akių, buvo laisvi ir sąžiningi rinkimai“. Šį komentarą J. Boltonas parašė po to, kai N. Maduras paskelbė apie užkulisiuose kelis mėnesius vykusias Venesuelos derybas su JAV – patvirtino, kad esą rengė slaptus susitikimus su atitinkamais JAV pareigūnais.

Karakase reporteriams komentuodamas situaciją J. Guaido pasklebė, kad „N. Maduras tik bandė parodyti, kad yra įtrauktas į derybų procesą, o praėjus kelioms valandoms ir JAV atstovui paskelbus priešingai, N. Maduras apsikvailino“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi