Pasaulyje

2019.08.20 14:40

Brazilijoje 16 įkaitų paėmęs vyras policijos pareigūnų buvo nušautas

atnaujinta 15.49
BNS, ELTA2019.08.20 14:40

Rio de Žaneire antradienį ginkluotas vyras 16 autobuso keleivių paėmė įkaitais, o policijos pajėgos su pagrobėju bandė susitarti. Vėliau pranešta, kad užpuolikas buvo nušautas.

Mažiausiai šeši žmonės ištrūko iš transporto priemonės, sustojusios ant tilto, jungiančio Rio de Žaneirą su kaimyniniu Niterojo miestu.

Gerai ginkluoti policininkai apsupo autobusą ir veda derybas su užpuoliku. Kaip praneša televizija G1, vyras turi šaunamąjį ginklą ir benzino.

Kaip pranešama, užpuolikas įlipo į autobusą apie 5 val. 30 min. vietos (11 val. 30 min. Lietuvos) laiku ir pradėjo grasinti keleiviams.

Dėl šios įkaitų dramos eismas tiltu per Gvanabaros įlanką buvo paralyžiuotas.

Ginkluotasis užpuolikas – jaunas vyras, vienu metu iškišęs galvą pro autobuso langą ir parodęs savo veidą. Neaišku, ar užpuolikas reikalavo ko nors konkretaus, ir kokia yra įkaitų pagrobimo motyvacija.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Rio de Žaneire autobuso keleiviai paimami įkaitais. 2000 metais populiariame miesto rajone ginkluotas vyras taip pat užgrobė autobusą, o pagal kelias valandas trukusios gelbėjimo operacijos scenarijų buvo sukurtas dokumentinis filmas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt