Naujienų srautas

Pasaulyje2019.08.15 08:52

Filadelfijoje per kelias valandas trukusį susišaudymą sužeisti šeši policininkai

Jungtinėse Valstijose šeši policininkai trečiadienį buvo pašauti per kelias valandas trukusį incidentą Filadelfijos mieste, prasidėjusį pareigūnams mėginant suimti įtariamuosius dėl narkotikų, pranešė Filadelfijos policijos departamentas.

Visi pareigūnai vėliau buvo išrašyti iš ligoninės, bet policijos komisaras Richardas Rossas jaunesnysis nurodė, kad per 30 savo tarnybos metų dar niekada nėra matęs, kad per vieną incidentą būtų sužeista tiek daug policininkų.

Šis incidentas lydėjo anksčiau šį mėnesį įvykusias dvejas masines šaudynes – Deitono mieste Ohajo valstijoje ir El Paso mieste Teksase – per kurias žuvo iš viso 31 žmogus.

Du kiti pareigūnai, užspeisti name su įtariamu šauliu Filadelfijoje, vakare galiausiai buvo išvaduoti, R. Rossas sakė per spaudos konferenciją.

Policijos seržantas anksti ketvirtadienį informavo, kad po kelias valandas trukusios konfrontacijos šaulys galiausiai buvo areštuotas.

Pirmieji šūviai nuaidėjo apie 16 val. 30 min. vietos (23 val. 30 min. Lietuvos) laiku, kai pareigūnai atvyko į namą Filadelfijos šiauriniame rajone. Ši sulaikymo operacija „beveik iškart pakrypo bloga linkme“, sakė R. Rossas.

Daug pareigūnų „turėjo pabėgti per langus ir duris, kad ištrūktų iš kulkų krušos“, pridūrė jis.

Du pareigūnai liko įstrigę name apie penkias valandas, kol sutemus galiausiai buvo išvaduoti specialiojo būrio. Trys asmenys, kuriuos policininkai areštavo tame name prieš prasidedant šaudymui, irgi buvo saugiai evakuoti.

„Beveik stebuklas, kad šiandien nežuvo daug pareigūnų“, – pripažino R. Rossas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi