Pasaulyje

2019.08.06 18:11

Brazilijoje mirė kalinys, bandęs pabėgti apsimetęs savo dukra

BNS 2019.08.06 18:11

Narkotikų kontrabandininkas, apsimetęs savo paaugle dukra ir bandęs pabėgti iš kalėjimo Brazilijoje, antradienį buvo rastas negyvas savo kameroje, pranešė pareigūnai.

Clauvino da Silva pravarde „Neūžauga“ pasaulio žiniasklaidos dėmesį atkreipė, kai šeštadienį buvo sučiuptas bandantis išeiti pro pagrindines Rio de Žaneiro kalėjimo duris.

42 metų C. da Silva buvo su silikonine merginos kauke, ilgų tamsių plaukų peruku, akiniais, baltomis paplūdimio šlepetėmis ir jį aplankiusios 19-metės dukters drabužiais, įskaitant džinsus, rožinius marškinėlius ir juodą liemenėlę.

Duktė planavo pasilikti kalėjime vietoje tėvo, kuriam buvo paskirta 73 metų įkalinimo bausmė.

Dėl šio nesėkmingo bandymo pabėgti buvo sulaikyti duktė ir dar septyni kiti lankytojai.

Valstijos kalėjimų departamento paskelbtame klipe matyti, kaip C. da Silvai pareigūnų akivaizdoje nuimama visą įmantri maskuotė.

Trys dienos po nesėkmingo pabėgimo C. da Silva, įtakingas vienos pagrindinių Brazilijos nusikaltėlių grupuočių „Comando Vermelho“ („Raudonoji komanda“) narys, buvo rastas negyvas savo kameroje griežčiausio režimo kalėjime.

Dėl jo mirties pradėtas tyrimas.

Ekspertų apskaičiavimu, Brazilijos kalėjimuose kasmet nužudoma šimtai kalinių, daugiausia per gaujų, konkuruojančių dėl svarbios kokaino rinkos ir kontrabandos kelio, konfliktus.