Naujienų srautas

Pasaulyje2019.08.06 11:37

Brazilijoje kalinys bandė pabėgti iš kalėjimo persirengęs savo dukra

LRT.lt 2019.08.06 11:37

Brazilijoje gaujos vadeiva bandė pabėgti iš kalėjimo persirengęs savo 19-mete dukra, šią vietoj savęs palikdamas celėje. Tam jis panaudojo silikoninę veido kaukę, peruką, juodą moterišką liemenėlę bei rožinius marškinėlius, rašo „The Guardian“.

Šeštadienį už prekybą narkotikais nuteistas gaujos vadeiva Clauvino da Silva pamėgino pabėgti iš vieno griežčiausių Brazilijos kalėjimų. Persirengęs jis tikėjosi apgauti kalėjimo prižiūrėtojus, kad iš tiesų yra jo 19-metė dukra ir ramiai išeiti pro vartus.

Pabėgimo planas: dukrą palikti kalėjime, o pačiam sprukti persirengus paaugle

Tačiau kai Baixinho („trumputis“) pavarde žinomas vyras buvo sučiuptas, kai iš kalėjimo prižiūrėtojų paprašė atgauti dukros įeinant paliktą asmens dokumentą. Darbuotojai pastebėjo jo pigaus biudžeto maskavimo priemones ir paprašė nusirengti priešais kamerą. Šis vaizdo įrašas sukėlė juoko bangą visame pasaulyje, iš jo šaipėsi Brazilijos žiniasklaidos leidiniai, rašo „The Guardian“.

42-ejų C. da Silva kalėjime atlieka 73-ejų metų laisvės atėmimo bausmę. Už jį pabėgimo bandymą nusikaltėlis buvo perkeltas kalėti į vienutę, tačiau, greičiausiai, jo bausmės laikas nebus pratęstas.

Tuo tarpu kalėjimo celėje palikta 19-metė nusikaltėlio dukra bus teisiama už pagalbą rengiant pabėgimą iš kalėjimo. Bausmė už šį nusikaltimą Brazilijoje siekia iki 2 metų nelaisvės. Taip pat atliekamas tyrimas dėl dar 7 įtariamųjų vaidmens. Viena iš jų – nėščia moteris, atgabenusi į kalėjimą persirengimo elementus, nurodo „The Guardian“.

Tai ne pirmas šio nusikaltėlio pabėgimo iš kalėjimo bandymas. 2013 metais kartu su grupe nusikaltėlių jam pavyko ištrūkti į laisvę per kanalizacijos nuotekų vamzdį. Po mėnesio jis buvo vėl sulaikytas darantis nusikaltimą viename iš Rio de Žaneiro lūšnynų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi