Pasaulyje

2019.08.04 11:17

Užpuolikas Ohajuje nušovė 9 žmones, 26 sužeisti: paskelbta įtariamojo tapatybė

atnaujinta 19.26
LRT RADIJAS, LRT.lt, BNS 2019.08.04 11:17

Jungtinėse Valstijose – dar vienos šaudynės. Ohajuje, Deitono mieste, ankstyvą rytą prie vieno miesto baro įvyko incidentas, Deitono policija praneša, kad užpuolikas nušovė 9 žmones, o sužeistųjų, naujausiais duomenimis, yra 26.

Šaltiniai teisėsaugoje žiniasklaidos priemonei CBS pranešė, kad įtariamasis šaudynėmis Ohajuje identifikuotas kaip 24-erių Conoras Bettsas, jis buvo nukautas.

Deitono policija socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė, kad šaudynės Oregono rajone prasidėjo 1 val. 22 min. ir kad netoliese buvusiems pareigūnams pavyko „jas greitai užbaigti“.

Skelbiama, kad šaudyta „ilgu ginklu“. Liudininkų teigimu, jie girdėjo apie „40 ar 50“ šūvių šalia baro „Ned Peppers“.

Ligoninės „Miami Valley“ atstovė Terrea Little sakė, kad į ligoninę atvežta 16 nukentėjusiųjų, bet kokia jų būklė, nenurodė. Ligoninių tinklo „Kettering Health Network“ atstovė Elizabeth Long sakė, kad po šaudynių į ligonines atvežta „daug“ aukų, bet tikslaus skaičiaus nepateikė.

Netoli Deitono centro esančiame istoriniame Oregono rajone yra daug pramogų vietų, įskaitant barus, restoranus ir teatrus.

Incidentas įvyko praėjus kelioms valandoms po šaudynių Teksase, El Paso mieste, kur prekybos centre nušauta 20 žmonių, dar 26 buvo sužeisti.