Naujienų srautas

Pasaulyje2019.08.01 20:23

Trumpas mato kitų šalių grėsmę JAV, jei prezidentu kitąmet taptų demokratų atstovas

BNS 2019.08.01 20:23

JAV vadovas Donaldas Trumpas ketvirtadienį pareiškė, kad jo šaliai gali pakenkti kitos valstybės, tokios kaip Iranas ir Kinija, jei kitų metų Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus laimėtų demokratų kandidatas.

„Kinija, Iranas ir kitos užsienio valstybės varvina seilę, žiūrėdamos į demokratų kandidatus dėl tos mažos tikimybės, kad netolimoje ateityje turės su jais reikalų. Jos turės galimybę taip apiplėšti mūsų brangiąsias JAV, kaip niekada anksčiau. Su prezidentu Trumpu taip nenutiks!“ – tviteryje parašė D. Trumpas.

Išvakarėse JAV vyko paskutiniai Demokratų partijos kandidatų į prezidentus debatai, kuriuos organizavo televizija CNN.

Šiuose debatuose dalyvavo buvęs JAV viceprezidentas ir Demokratų partijos pirminių rinkimų favoritas Joe Bidenas, Kolorado senatorius Michaelas Bennetas, Niujorko senatorė Kirsten Gillibrand, Naujojo Džersio senatorius Cory Bookeris, Kalifornijos senatorė Kamala Harris, verslininkas Andrew Yangas, Atstovų Rūmų narė iš Havajų Tulsi Gabbard, Vašingtono valstijos gubernatorius Jay Inslee, Niujorko meras Billas de Blasio ir JAV eksprezidento Baracko Obamos administracijos narys Julianas Castro.

Per debatus buvo kalbama tokiomis temomis kaip klimato kaita, rasizmas, imigracija, baudžiamosios teisės reforma ir sveikatos apsaugos sistema.

Demokratai taip pat aptarė pralaimėjimo 2016-ųjų rinkimuose priežastis ir papasakojo, kaip tikisi pritraukti rinkėjų balsus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi