Pasaulyje

2019.07.28 11:37

Per šaudynes šalia žaidimų aikštelės Brukline žuvo vienas ir sužeisti 11 žmonių

BNS2019.07.28 11:37

Per šaudynes per šeštadienio vakarą lauke vykusį didelį renginį Brukline žuvo vienas ir buvo sužeisti mažiausiai 11 žmonių, pranešė vietos policija.

Niujorko metas Billas de Blasio socialiniame tinkle „Twitter“ ankstų sekmadienio rytą parašė, kad šaudynės Bruklino rytiniame Braunsvilio rajone „sugadino taikų bendruomenės renginį“.

Niujorko policijos atstovas apie 3 val. 30 min. vietos (10 val. 30 min. Lietuvos) laiku nurodė, kad buvo pašauti 12 žmonių, įskaitant 38 metų vyrą, kuris atvežtas į ligoninę mirė.

Policija skelbia, kad tam vyrui buvo kartą šauta į galvą. Policijos atstovas nežinojo žuvusiojo tapatybės ir nepateikė naujausios informacijos apie sužeistųjų būklę.

Dėl šio įvykio kol kas niekas nesuimtas, policija nenurodo jokių detalių dėl galimų įtariamųjų.

Niujorko ugniagesių departamento atstovas anksčiau sakė, kad mažiausiai šešių tuoj po vidurnakčio į vietos ligonines nuvežtų žmonių būklė yra sunki.

Mero pranešime tviteryje nenurodoma, kokio pobūdžio bendruomenės renginys vyko, tačiau Niujorko miesto parkų tinklalapyje buvo nurodyta, kad programa Braunsvilio rekreaciniame centre šalia žaidimų aikštelės buvo atšaukta dėl šį savaitgalį vyksiančio kasmetinio buvusių centro narių renginio.