Pasaulyje

2019.07.19 12:15

„Financial Times“: „Brexito“ baigtis atbaido kandidatus į prestižinį postą Jungtinėje Karalystėje

ELTA 2019.07.19 12:15

Buvusią Federalinio atsargų banko (FED) vadovę Janet Yellen ir buvusį Indijos centrinio banko vadovą Raghuramą Rajaną nuo prašymo pretenduoti į Anglijos banko vadovo poziciją atbaido „Brexito“ sukelti politiniai neramumai, pranešė prestižinis Didžiosios Britanijos verslo, finansų, ekonomikos ir politikos dienraštis „The Financial Times“ .

Remiantis dienraščiu, šie finansų pasaulio atstovai nėra svarstomi tarp kandidatų minėtam postui užimti, nes jie nepareiškė tokio noro.

„The Financial Times“ teigė, kad nemažai potencialių kandidatų, kuriuos svarstė vyriausybė, nenorėjo įsitraukti į su „Brexitu“ susijusią politiką ir spręsti jos keliamų iššūkių.

Didžiosios Britanijos finansų ministerija kol kas neatsakė į prašymą pateikti komentarus. Galimas „Brexitas“ kenkia Didžiosios Britanijos ekonomikai ir finansams, o ją taip pat smukdo prekybos karo poveikis.

Be to, investuotojai nuogąstauja dėl šalies išstojimo iš Europos Sąjungos (ES) be „skyrybų“ susitarimo ir to, kad tai gali sukelti ekonominę katastrofą Jungtinei Karalystei.